Select Page

Marketingové oznámenie o ochrane osobných údajov

Fluidmaster

aktualizované 22. 5. 2018

Spoločnosť Fluidmaster používa vaše osobné údaje, aby vám poskytla lepšie zákaznícke skúsenosti a zabezpečila, že marketingový materiál, ktorý vám zašleme, bude zodpovedať vašim osobným preferenciám.

V tomto marketingovom oznámení o ochrane osobných údajov vysvetľujeme, ako používame osobné údaje, ktoré zhromažďujeme o vás na marketingové účely. Toto marketingové oznámenie o ochrane osobných údajov obsahuje nasledujúce informácie:

 • Prečo dostanete marketingové informácie od spoločnosti Fluidmaster?
 • Ako používame vaše osobné údaje na marketing?
 • Aké informácie o vás používame na marketingové účely?
 • Aké informácie sa používajú na e-mailovú komunikáciu?
 • Zhromažďujete informácie o deťoch?
 • Ako môžete ovplyvniť marketingové informácie, ktorých ste adresátom?

Ďalšie informácie o spracovaní osobných údajov spoločnosti Fluidmaster a vašich súvisiacich právach nájdete v našom oznámení o ochrane osobných údajov.

Prečo dostávate marketingové informácie od spoločnosti Fluidmaster?

Informácie o našich produktoch a službách zasielame existujúcim zákazníkom, ktorých kontaktné údaje sme získali v priebehu nášho vzťahu so zákazníkmi. Môžeme tiež posielať marketingové e-maily osobám, ktoré prejavili záujem o kúpu produktov alebo služieb spoločnosti Fluidmaster, alebo tým, o ktorých sa domnievame, že by inak mali záujem o produkty alebo služby spoločnosti Fluidmaster.

Marketingové informácie vám posielame len vtedy, ak ste nám dali svoj súhlas s takýmto marketingom. Zvyčajne sa takýto súhlas získava, keď sa zaregistrujete ako používateľ do služby Fluidmaster.com alebo ak sa v takomto prípade prihlásite na príjem informácií.

Ak už nebudete chcieť dostávať marketingové informácie od spoločnosti Fluidmaster alebo ak chcete aktualizovať svoje marketingové preferencie, môžete to urobiť jednoducho podľa pokynov uvedených v časti „Ako môžete prispôsobiť marketingové informácie, ktoré dostávate?“.

Ako používame vaše osobné údaje na marketing?

Vaše osobné údaje používame, aby sme vám mohli posielať informácie o službách, partneroch, propagačných akciách a udalostiach spoločnosti Fluidmaster, o ktorých sa domnievame, že by vás mohli zaujímať. Môžeme tiež osobné údaje používať aj pri vývoji našich webových stránok a služieb a na meranie efektívnosti nášho marketingu.

Vaše osobné údaje uchovávame na marketingové účely tak dlho, pokiaľ chcete od nás dostávať marketingové informácie. Ak sa rozhodnete zrušiť alebo odvolať svoj súhlas s naším marketingom, vaše osobné údaje nebudeme viac na tento účel používať. Ak tieto údaje nie sú potrebné na iný účel (napríklad na realizovanie našich vzťahov so zákazníkmi), tieto údaje vymažeme bez zbytočného odkladu.

Marketingové správy zasielame hlavne e-mailom, textovými správami alebo telefonicky.

Aby sme zobrazili marketingové správy v sociálnych médiách, možno budeme musieť zdieľať vaše osobné údaje s rôznymi platformami sociálnych médií, ako sú Facebook, LinkedIn alebo Google. Ďalšie informácie o tom, ako tieto spoločnosti spracovávajú osobné údaje, nájdete v príslušných oznámeniach o ochrane osobných údajov. Viac informácií o tom, ako vyžívame poskytovateľov služieb a iným spôsobom zdieľame informácie s tretími stranami, nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.

Aké informácie o vás používame na marketingové účely?

Aby sme vám poskytli marketingové informácie, ktoré vyhovujú vašim preferenciám, potrebujeme o vás informácie. Tieto informácie zvyčajne zhromažďujeme priamo od vás pri používaní našich služieb.

Na účely uvedené v tomto oznámení o ochrane osobných údajov zhromažďujeme o vás nasledujúce skupiny údajov:

 • Vaša základná identifikácia a kontaktné údaje – môže to zahŕňať napríklad vaše meno, spoločnosť, telefónne číslo, e-mailovú adresu a ďalšie informácie, ktoré nám poskytnete.
 • Informácie o vašom konte – informácie nám poskytnete pri registrácii a používaní Fluidmaster Preference Center. Tieto údaje môžu zahŕňať napríklad vaše používateľské meno, heslo a informácie a osobných preferenciách.
 • Informácie o vašom zákazníckom vzťahu so spoločnosťou Fluidmaster – zhromažďujeme osobné údaje pri nákupe našich produktov a služieb. Tieto údaje môžu zahŕňať napríklad informácie o vašich predchádzajúcich nákupoch produktov a služieb spoločnosti Fluidmaster, fakturačné údaje, informácie o akciách spoločnosti Fluidmaster, ktorých ste sa zúčastnili, a spätnú väzbu, ktorú ste nám poskytli.
 • Informácie o tom, ako používate našu Webovú stránku – na zhromažďovanie údajov o používaní našich webových stránok a zobrazovaní našich marketingových e-mailov používame súbory cookie a webové majáky. Môže to zahŕňať napríklad informácie o tom, ktoré webové stránky spoločnosti Fluidmaster ste navštívili, ako dlho ste na nich zostali, na ktoré položky ste klikli a vašu IP adresu. Viac informácií o používaní súborov cookie nájdete v našom Oznámení o ochrane osobných údajov.
 • Informácie získané z vášho využívania našich služieb – pomocou osobných údajov, ktoré ste nám poskytli, a informácií, ktoré sme zhromaždili o tom, ako používate naše služby, používame analytické nástroje na vytvorenie profilu založeného na vašich záujmoch. Tieto profily sú často založené na správaní sa online a segmentoch populácie, ako sú vekové kategórie, záujmy, študijné a pracovné skúsenosti. V určitých situáciách môžeme tieto informácie tiež kombinovať s údajmi, ktoré nám poskytli tretie strany.

Aké informácie sa používajú pre e-mailovú komunikáciu?

Ako používateľovi našich produktov alebo služieb vám zašleme podpornú komunikáciu prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ s tým súhlasíte, chceli by sme vám tiež oznamovať čokoľvek, čo sa deje v spoločnosti Fluidmaster, o čom si myslíme, že by ste chceli vedieť; či už ide o ohlásenia nových produktov, o ponuky, programy odmeňovania alebo o nadchádzajúce akcie, chceme zaručiť, že vy povoľujete komunikáciu, ktorú od nás dostanete. V časti nižšie sa môžete dozvedieť, ako aktualizovať alebo zmeniť, či by ste od nás chceli dostávať informácie alebo či vás máme prestať kontaktovať.

Zhromažďujeme informácie o tom, ako zaobchádzate s našimi e-mailmi.

Tieto informácie používame samotné aj v kombinácii so zákazníckym záznamom (informácie, ktoré s nami zdieľate), aby sme sa uistili, že v prípade, že o to požiadate, prestaneme vám posielať podpornú alebo marketingovú komunikáciu.

Zhromažďujete informácie o deťoch?

Webová stránka a produkty a služby spoločnosti Fluidmaster nie sú zamerané na deti, najmä na deti mladšie ako 18 rokov. Vedome nezhromažďujeme žiadne osobné informácie od detí.

Ak ste dieťa, nepokúšajte sa stať registrovaným používateľom našej Webovej stránky alebo produktov ani nám inak neposkytnite žiadne osobné informácie. Ak sa dozvieme, že sme neúmyselne získali osobné informácie od dieťaťa, tieto informácie čo najskôr vymažeme.

Ako môžete ovplyvniť marketingové informácie, ktorých ste adresátom?

Svoj súhlas s marketingovými správami môžete ľahko odvolať kliknutím na prepojenie „zrušiť odber“ v dolnej časti každého marketingového e-mailu. Vo Fluidmaster Preference Center môžete tiež zmeniť svoje predvoľby, odvolať svoj súhlas a spravovať spôsob, ako používame vaše osobné údaje.

Môžete sa tiež rozhodnúť kedykoľvek zrušiť prijímanie priamej marketingovej komunikácie od spoločnosti Fluidmaster prostredníctvom oznámenia o svojom rozhodnutí spoločnosti Fluidmaster pomocou nasledujúcich kontaktných údajov:

 • e-mailom na adrese dpr@fluidmaster.com
 • osobnou návštevou v kancelárii spoločnosti Fluidmaster

Viac informácií o vašich právach týkajúcich sa spracovania osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.